پیام دبیر دومین همایش بین المللی روانشناسی و مطالعات اجتماعی

5 آذر 1397

علم روانشناسی یعنی علم مطالعه ی رفتار، این تعریف و مرور بعضی از شاخه های آن ضروروت این علم را مشخص می کند...


علم روانشناسی یعنی علم مطالعه ی رفتار، این تعریف و مرور بعضی از شاخه های آن ضروروت این علم را مشخص می کند.

چرا که ما همواره با انسان ها سرو کار داریم و برای ایجاد روابط خوب با آن ها الزاماً باید از ایشان شناخت کافی داشته باشیم تا بتوانیم در مقابلشان عکس العمل های مناسب نشان دهیم. وجود شاخه های مختلف روان شناسی نیز خود دلیل قانع کننده ای بر این مدعاست. چرا که از یک سو، رفتار های انسان متفاوت است و از طرف دیگر این رفتار در سنین مختلف و زمان های مختلف به صورت های متفاوتی تجلی می کند.

برای شناخت رفتار انسان در سنین مختلف و در زمان ها و حالت های مختلف، نیاز مند آگاهی از روان آنان هستیم.

به یاری خداوند متعال با حمایت و مشارکت موثر دستگاه های اجرایی، دانشگاه های سراسر کشور و مراکز علمی- تحقیقاتی، " دومین همایش بین المللی روانشناسی و مطالعت اجتماعی" را با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته در علوم تربیتی و روانشناسی، مطالعات اجتماعی و فرهنگی، بهره مندي از تجارب بين المللي در این عرصه، تبادل اطلاعات بین اساتید و دانشجویان و انتقال آن به مدیران سازمانی با محوریت جامع در این سه حوزه برنامه ریزی شده است.

یکی از بخش های ویژه این رویداد بحث و تبادل نظر در حوزه محورهایی نظیر؛ روانشناسی خانواده، روانشناسی شخصیت، روانشناسی کودک و نوجوان، روانشناسی سلامت، روان درمانی، روانشناسی و دانشجو، علوم تربیتی و علوم اجتماعی و ... در قالب پنل ها، نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی و ارائه مقالات تخصصی می باشد.

در این مجال فرصت را مغتنم شمرده و از کلیه اعضای هیات علمی، اساتید، متخصصان و پژوهشگران این عرصه که با همکاری ارزشمند علمی خود در راستای دستیابی به اهداف دانشمدارانه جمهوری اسلامی و حفظ سلامت روان جامعه، همکاری صمیمانه ای با این همایش داشته اند، کمال تشکر و قدردانی می­گردد.

با سپاس و آرزوی توفیق

دبیر همایش


181
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


011-33244996

021-42693432

021-42693432

2thpsychi@gmail.com

psychi.ir

 

 

نشانی تلگرام پشتیبانی 24 ساعته

 

seminar17@

 

مرکز همایش های بین المللی کوشا گستر