Poster

پیام دبیر دومین همایش بین المللی حقوق، علوم سیاسی و معارف اسلامی

5 آذر 1397

به یاری خداوند متعال با حمایت و مشارکت موثر دستگاه های اجرایی، دانشگاه های سراسر کشور و مراکز علمی- تحقیقاتی، " دومین همایش بین المللی حقوق، علوم سیاسی و معارف اسلامی" را با هدف... 


به یاری خداوند متعال با حمایت و مشارکت موثر دستگاه های اجرایی، دانشگاه های سراسر کشور و مراکز علمی- تحقیقاتی، " دومین همایش بین المللی حقوق، علوم سیاسی و معارف اسلامی" را با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته در زمینه های حقوق، سیاست، فقه و معارف اسلامی، بهره مندي از تجارب بين المللي در این عرصه، تبادل اطلاعات بین اساتید و دانشجویان و انتقال آن به مدیران سازمانی با محوریت جامع در این سه حوزه برنامه ریزی شده است.

یکی از بخش های ویژه این رویداد بحث و تبادل نظر در حوزه محورهای اصلی و زیرمحورهای متناظر با علم حقوق، علوم سیاسی و معارف اسلامی در قالب پنل ها، نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی و ارائه مقالات تخصصی می باشد.

در این مجال فرصت را مغتنم شمرده و از کلیه اعضای هیات علمی، اساتید، متخصصان و پژوهشگران این عرصه که با همکاری ارزشمند علمی خود در راستای دستیابی به اهداف دانشمدارانه جمهوری اسلامی و حفظ سلامت روان جامعه، همکاری صمیمانه ای با این همایش داشته اند، کمال تشکر و قدردانی می­گردد.

با سپاس و آرزوی توفیق

دبیر همایش


433
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


Poster
Contact

011-33244996

021-42693432

021-42693432

2thitplaw@gmail.com

itplaw.ir

نشانی تلگرام پشتیبانی 24 ساعته

seminar17@

مرکز همایش های بین المللی کوشا گستر